eski gümüş obje alanlar

Eski Gümüş Obje Alanlar, Geçmiş dönemlerde moda olan gümüş ev eşyaları, günümüzde bu tarz eski gümüş eşyaların kullanımı azalmakta olup vitrin raflarında veya konsollarda saklanmaya kadar unutulmuş bir duruma gelebiliyorlar.

Sizlerin zamanında alıp veya aileden kalan eski gümüş eşyalarınızı güvenilir hizmet anlayışı, değerinde alım satım ve adresinizde nakit alım hizmetimizle karşınıza çıkıyoruz. Bu tarz eski gümüşler damgalarına göre hesaplanma yapılmaktadır. 

Eski Gümüş eşyalarda yerli üretim gümüşler, antika osmanlı damgalı gümüşler, avrupa üretim gümüşler, rus damgalı, iran damgalı gümüşler ve buna benzer damgalı gümüşler olarak kategori olarak ayırabiliriz.

Firmamızın İstanbul'un Her Semtine Hizmeti Bulunmaktadır. Sizlerde elinizdeki eski gümüş eşyaları satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz....

 

Gümüş Eşyalarınız 925 Ayar, 900 Ayar, 800 Ayar Gümüş Eski Gümüşleriniz Yerli, Osmanlı, Avrupa, İngiliz, Fransız, İran Gümüşleriniz Çok Adetli (Toptan, Toplu) Gümüş Eşyalarınız, Gümüş Objeleriniz, Ev Aksesuarlarınız İstanbul'un Her Semtinden Adresinizden Değerinde Nakit Alınır.

                                       0532 570 22 24   -  Doğan Tunca

Çalışma Saatlerimiz

pazartesi - cuma: 09:00 / 21.00

cumartesi: 10:00  /  19:00

pazar:  11:00  /  17.00