gümüş alım satım fiyatları

0532 570 22 24 eski gümüş alım satım, hurda gümüş alım satım, antika gümüş alım satım, ikinci el gümüş alım satım, 2.el gümüş alım satım, kullanılmış gümüş alım satım firmaları, mağazaları, iş yerleri

Gümüş Alım Satım Fiyatları, Geçmiş dönemlerde moda olan gümüş ev eşyaları, günümüzde bu tarz gümüş eşyaların kullanımı azalmakta olup vitrin raflarında veya konsollarda saklanmaya kadar unutulmuş bir duruma gelebiliyorlar.

Sizlerin zamanında alıp veya aileden kalan gümüş eşyalarınızı güvenilir hizmet anlayışı, değerinde alım satım ve adresinizde nakit alım hizmetimizle karşınıza çıkıyoruz. Bu tarz gümüşler damgalarına göre hesaplanma yapılmaktadır. 

Gümüş eşyalarda yerli üretim gümüşler, antika osmanlı damgalı gümüşler, avrupa üretim gümüşler, rus damgalı, iran damgalı gümüşler ve buna benzer damgalı gümüşler olarak kategori olarak ayırabiliriz.

Firmamızın İstanbul'un Her Semtine Hizmeti Bulunmaktadır. Sizlerde elinizdeki gümüş eşyaları satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz....

 

 

Gümüş Eşyalarınız 925 Ayar, 900 Ayar, 800 Ayar Gümüş Eski Gümüşleriniz Yerli, Osmanlı, Avrupa, İngiliz, Fransız, İran Gümüşleriniz Çok Adetli (Toptan, Toplu) Gümüş Eşyalarınız, Gümüş Objeleriniz, Ev Aksesuarlarınız İstanbul'un Her Semtinden Adresinizden Değerinde Nakit Alınır.

İletişim & WhatsApp

0532 570 22 24

Doğan Tunca